Ako profesionálny výrobca v Číne by vám spoločnosť Starwell rada poskytla kvalitnú nabíjačku batérií 29,4 V 45 A, ktorá je navrhnutá tak, aby spĺňala náročné potreby moderných energetických systémov. Táto vysokovýkonná nabíjačka, navrhnutá špeciálne pre 24V lítiové batérie (7S), zaisťuje rýchle, stabilné a bezpečné nabíjanie v širokej škále priemyselných a komerčných aplikácií.
S pokročilou technológiou vysokofrekvenčného spínania a aktívnym PFC dosahuje vynikajúcu energetickú účinnosť pri zachovaní spoľahlivej prevádzky za rôznych vstupných podmienok na celom svete.
Čo je to nabíjačka batérií 29,4 V 45 A?
Táto 29,4V/45A vysokovýkonná nabíjačka batérií je profesionálne riešenie nabíjania prispôsobené pre 24V lítiové batérie, ktoré poskytuje stabilný 29,4V výstup a 45A vysoký prúd na podporu rýchleho a efektívneho nabíjania. Využíva pokročilú technológiu vysokofrekvenčného prepínania s aktívnym PFC, pracuje s globálnym vstupom 100–240 V, vyznačuje sa vysokou účinnosťou premeny energie a nízkou spotrebou energie a spĺňa požiadavky priemyselného a komerčného využitia.
Kľúčové vlastnosti
1. Vysoký výkon a rýchle nabíjanie
Poskytuje stabilný výstup 29,4 V s prúdom až 45 A
Podporuje rýchle nabíjanie s kapacitou batérie 200 AH – 300 AH
Výrazne znižuje prestoje elektrických vozidiel a zariadení
2. Technológia inteligentného 4-stupňového nabíjania
Prednabitie → Konštantný prúd → Konštantné napätie → Udržiavacie nabíjanie
Optimalizuje účinnosť nabíjania a zároveň chráni životnosť batérie
Automaticky prepína režimy pre bezpečné a plné nabitie
3. Široká kompatibilita a všestrannosť
Vhodné pre elektrické skútre, e-bicykle, AGV, čistiace stroje a námorné systémy
Podporuje rozsah 12V–72V s flexibilitou 20–50A
Ideálne pre priemyselné aj komerčné energetické riešenia
4. Globálny vstup a energetická účinnosť
Univerzálny vstup: 100–240VAC, 47–63Hz
Vysoká účinnosť: až 90% pri 200VAC
Účinník > 0,9, znižuje straty energie
Aplikácia produktu
· Výrobcovia elektrických vozidiel a poskytovatelia služieb
· Prevádzkovatelia priemyselných zariadení
· Integrátori systému ukladania energie
· Námorní používatelia a používatelia mimo siete
Je vhodný najmä pre profesionálov, ktorí potrebujú rýchle nabíjanie, stabilný výkon a spoľahlivé bezpečnostné prvky v náročnom prostredí.
Využíva inteligentnú logiku štvorstupňového nabíjania: predbežné nabíjanie, konštantný prúd, konštantné napätie a udržiavacie nabíjanie, ktoré efektívne predlžuje životnosť batérie a zároveň zabezpečuje plné nabitie. Zabudované úplné ochranné mechanizmy zahŕňajú ochranu proti prepätiu, nadprúdu, nadmernej teplote, skratu a prepólovaniu, čím sa zvyšuje prevádzková bezpečnosť a spoľahlivosť. Nabíjačka podporuje automatické vypnutie pri úplnom nabití, čím zbavuje používateľov manuálneho sledovania.
Vďaka robustnej kompaktnej konštrukcii a dobrému odvodu tepla je vhodný pre elektrické vozidlá, priemyselné čistiace stroje, systémy na skladovanie energie, AGV a námorné zariadenia. Je v súlade s medzinárodnými bezpečnostnými certifikáciami a podporuje prispôsobené konektory a označovanie. Kombináciou vysokej účinnosti, stability a odolnosti je táto nabíjačka ideálnou voľbou pre 24V batériové systémy so strednou až veľkou kapacitou.
|
Model |
S2500V294A450 |
|
|
Zhodná batéria |
Typ batérie |
Li-ion batéria |
|
Séria buniek |
7S |
|
|
Nominálne napätie jednotky bunky |
3,7 V |
|
|
Max. napätie jednotlivých článkov |
4,2 V |
|
|
Nominálne napätie batéria |
24V |
|
|
Max. napätie batérie balenie |
29,4 V |
|
|
Režim nabíjania |
CC/(režim testu CV merača zaťaženia) |
|
|
Heatsinking Method |
Nútené vetranie s ventilátorom |
|
|
Vstup |
Rozsah vstupného napätia |
100~240VAC |
|
Rozsah vstupnej frekvencie |
47-63 Hz |
|
|
Power Factor |
PF>0,9/240VAC (plné zaťaženie) |
|
|
Efektívnosť |
87 % min. pri 100 VAC/90 % min. pri 200 VAC |
|
|
Vstupný AC prúd |
11Amax. Vstup @200Vac a plné zaťaženie |
|
|
Nábehový prúd |
60A pri studenom štarte |
|
|
Výstup |
Menovité napätie |
29,4 V |
|
Hodnotené aktuálne |
45A±5%(AC:200V~240V) 22,5A±5%(AC:100V~120V) |
|
|
Menovitý výkon |
1323W (AC: 160V~264V)661,5W(AC:100V~120V)) |
|
|
Presnosť napätia |
±0,2V |
|
|
Riadková regulácia |
1% |
|
|
Regulácia záťaže |
5% |
|
|
Dynamické zaťaženie |
Napájací zdroj by mal udržiavať výstupné napätie do 5 %, keď sa výstupný prúd zmení z 25 % na 70 % záťaže a späť na 25 % záťaže a rýchlosť prebehu 0,5 A/us a prechodný čas s 200 ms. |
|
|
Test kapacitnej záťaže |
100~240VAC, plné zaťaženie, paralelne zapojené s kondenzátorom 2200uF. Jedným zo spôsobov je zapnutie a pripojenie záťaže a druhým spôsobom je, že najprv pripojíte záťaž a potom zapnete. Vlna výstupného napätia obidvoma cestami musí byť vzostupná priamo bez prepätia nahor a nadol. |
|
|
Maximálny prúd pre plne nabitý LED indikátor(ČERVENÁ LED až ZELENÁ LED) |
≤10 %*menovitý aktuál |
|
|
Model |
S2500V294A450 |
|
|
Zhodná batéria |
Typ batérie |
Li-ion batéria |
|
Séria buniek |
7S |
|
|
Nominálne napätie jednotky bunky |
3,7 V |
|
|
Max. napätie jednotlivých článkov |
4,2 V |
|
|
Nominálne napätie batéria |
24V |
|
|
Max. napätie batérie balenie |
29,4 V |
|
|
Režim nabíjania |
CC/(režim testu CV merača zaťaženia) |
|
|
Heatsinking Method |
Nútené vetranie s ventilátorom |
|
|
Vstup |
Rozsah vstupného napätia |
100~240VAC |
|
Rozsah vstupnej frekvencie |
47-63 Hz |
|
|
Power Factor |
PF>0,9/240VAC (plné zaťaženie) |
|
|
Efektívnosť |
87 % min. pri 100 VAC/90 % min. pri 200 VAC |
|
|
Vstupný AC prúd |
11Amax. Vstup @200Vac a plné zaťaženie |
|
|
Nábehový prúd |
60A pri studenom štarte |
|
|
Výstup |
Menovité napätie |
29,4 V |
|
Hodnotené aktuálne |
45A±5%(AC:200V~240V) 22,5A±5%(AC:100V~120V) |
|
|
Menovitý výkon |
1323W (AC: 160V~264V)661,5W(AC:100V~120V)) |
|
|
Presnosť napätia |
±0,2V |
|
|
Riadková regulácia |
1% |
|
|
Regulácia záťaže |
5% |
|
|
Dynamické zaťaženie |
Napájací zdroj by mal udržiavať výstupné napätie do 5 %, keď sa výstupný prúd zmení z 25 % na 70 % záťaže a späť na 25 % záťaže a 0,5 A/us rýchlosť prebehu a prechodný čas s 200 ms. |
|
|
Test kapacitnej záťaže |
100~240VAC, plné zaťaženie, paralelne zapojené s kondenzátorom 2200uF. Jedným zo spôsobov je zapnutie a pripojenie záťaže a druhým spôsobom je, že najprv pripojíte záťaž a potom zapnete. Vlna výstupného napätia obidvoma cestami musí byť vzostupná priamo bez prepätia nahor a nadol. |
|
|
Maximálny prúd pre plne nabitý LED indikátor(ČERVENÁ LED až ZELENÁ LED) |
≤10 %*menovitý aktuál |
|
|
Model |
S2500V294A450 |
|
|
Zhodná batéria |
Typ batérie |
Li-ion batéria |
|
Séria buniek |
7S |
|
|
Nominálne napätie jednotky bunky |
3,7 V |
|
|
Max. napätie jednotlivých článkov |
4,2 V |
|
|
Nominálne napätie batéria |
24V |
|
|
Max. napätie batérie balenie |
29,4 V |
|
|
Režim nabíjania |
CC/(režim testu CV merača zaťaženia) |
|
|
Heatsinking Method |
Nútené vetranie s ventilátorom |
|
|
Vstup |
Rozsah vstupného napätia |
100~240VAC |
|
Rozsah vstupnej frekvencie |
47-63 Hz |
|
|
Power Factor |
PF>0,9/240VAC (plné zaťaženie) |
|
|
Efektívnosť |
87 % min. pri 100 VAC/90 % min. pri 200 VAC |
|
|
Vstupný AC prúd |
11Amax. Vstup @200Vac a plné zaťaženie |
|
|
Nábehový prúd |
60A pri studenom štarte |
|
|
Výstup |
Menovité napätie |
29,4 V |
|
Hodnotené aktuálne |
45A±5%(AC:200V~240V) 22,5A±5%(AC:100V~120V) |
|
|
Menovitý výkon |
1323W (AC: 160V~264V)661,5W(AC:100V~120V)) |
|
|
Presnosť napätia |
±0,2V |
|
|
Riadková regulácia |
1% |
|
|
Regulácia záťaže |
5% |
|
|
Dynamické zaťaženie |
Napájací zdroj by mal udržiavať výstupné napätie do 5 %, keď sa výstupný prúd zmení z 25 % na 70 % záťaže a späť na 25 % záťaže a rýchlosť prebehu 0,5 A/us a prechodný čas s 200 ms. |
|
|
Test kapacitnej záťaže |
100~240VAC, plné zaťaženie, paralelne zapojené s kondenzátorom 2200uF. Jedným zo spôsobov je zapnutie a pripojenie záťaže a druhým spôsobom je, že najprv pripojíte záťaž a potom zapnete. Vlna výstupného napäťového to priamo bez prepätia nahor nadol . |
|
|
Maximálny prúd pre plne nabitý LED indikátor(ČERVENÁ LED až ZELENÁ LED) |
≤10 %*menovitý aktuál |
|
|
|
Zvlnenie a šum |
≤ 2000 mV Zvlnenie a šum: Meranie sa vykonáva osciloskopom so šírkou pásma 20 MHz a výstup je paralelný s 0,1 uF keramickým kondenzátorom a 10 uF elektrolytickým kondenzátorom. (skúška za podmienok menovitého príkonu a menovitého výkonu) |
|
Napájanie v pohotovostnom režime |
≤ 20 W |
|
|
Zapnite čas |
5S/220VAC (Plné zaťaženie) |
|
|
Čas vzostupu |
< 30 ms |
|
|
Komunikačný protokol |
/ |
|
|
Ochrana |
Skrat |
Napájanie / batéria je správne pripojené. |
|
Nad prúdom /Preťaženie/Podpätie |
Po odstránení abnormálnych podmienok môže obnoviť normálnu prevádzku . |
|
|
Nadpätie |
Keď výstupné napätie presiahne 1,05 až 1,3-násobok menovitého napätia, napájací zdroj bude chránený a po odstránení abnormálnych podmienok bude fungovať normálne. |
|
|
Nad teplotou |
Keď teplota jadra transformátora presiahne 85 °C, výstup nabíjačky klesne na polovicu prúdu. Keď teplota poklesne, môže sa sa obnoviť. |
|
|
Životné prostredie |
Prevádzková teplota |
-25 ℃ ~ + 45 ℃ |
|
Prevádzková vlhkosť |
10~95%RH, 10~95%RH, žiadna kondenzácia. |
|
|
Zrušte testy |
1 roh, 3 hrany, 6 povrchov, výška: 100 cm, na doske z tvrdého dreva sa zástrčka môže ohnúť a poškriabať, ale štruktúra by nemala byť poškodená a môže fungovať normálne. |
|
|
Teplota úložiska, Vlhkosť |
-40 ℃ ~ + 80 ℃, 10 ~ 95 % RH |
|
|
Prevádzková nadmorská výška |
2000 m |
|
|
Neprevádzková nadmorská výška |
10 000 m |
|
|
Prevádzkové vibrácie |
Vibrácie: 1,0G (amplitúda), 5~20~500Hz (frekvencia), 30 minút na cyklus pre každú os (X, Y, Z). |










FAQ
1. Ste výrobca alebo obchodná spoločnosť?
Sme výrobca s 8-ročnými skúsenosťami v oblasti napájacích zdrojov, napájacích adaptérov a nabíjačiek.
2. Sú vaše produkty plne aktuálne a na plný výkon?
áno. Našim zákazníkom neposkytujeme produkty bez plného prúdu alebo energie.
3. Sú vaše produkty bezpečné?
áno. Po prvé, naše materiály sú nové a ohňovzdorné. Naše produkty sú navyše schválené medzinárodnými certifikátmi vrátane CE, ROHS, UL, FCC, TUV, GS, PSE, KC, CB a BSMI.
4. Aké je vaše MOQ?
500 kusov.
5. Aká je vaša záručná politika?
Jeden rok.
6. Aká je dodacia lehota?
Pre vzorové objednávky: 2–3 pracovné dni po potvrdení.
Pre hromadné objednávky: vo všeobecnosti 7–15 pracovných dní po potvrdení, s presným časom dodania v závislosti od množstva vašej objednávky.
7. Aké služby môžete ponúknuť?
OEM a ODM objednávky sú vítané.
8. Aké sú vaše spôsoby platby a obchodné podmienky?
Akceptujeme TT, PayPal a Western Union. Pre hromadné objednávky sú platobné podmienky 30% ako záloha a 70% splatených pred odoslaním.