Konštantný prúd 0-10V 1-10V Ovládač stmievania LED
Funkcia:
1. Prepínačom vyberte riadiaci signál 0-10V/1-10V
2. Digitálny riadiaci výstup je prijatý bez stroboskopického
3. AC vstup 200-250v rozsah
4. Prirodzené chladenie vzduchom a proces odolný voči vlhkosti
5. Dizajn hlbokého stmievania
6. Viacnásobné ochranné funkcie
7. Dizajn s ultra malým objemom
8. Krimpovací dizajn, pohodlný a rýchly
9. Pomocou AIDimming PC assistant Hand nastavte prúd, nastavte 0-10V alebo 1-10V
Odoslať dopyt
Aplikácia:
0-10V DIM 1-10V DIM
1. Zdroj svetla LED
2. Inteligentné osvetlenie vily
3. Bezdrôtový inteligentný systém osvetlenia je prístupný
4. Osvetlenie múzea
položka
KONŠTANTNÝ PRÚD 0-10V/1-10V STmievací LED OVLÁDAČ
Výstupné napätie
9-40Vdc
Výstupné napätie bez zaťaženia
47 V DC
Výstupný prúd
100-250 mA
Výstupný výkon
1,5W ~ 10W
Rozsah stmievania
0 ~ 100 %, stmievanie LED od 0,1 %
Frekvencia stmievania PWM
> 3600 Hz
Režim vypnutia
Aktívny signál, žiadny prístup k signálu, výstup maximálneho nastaveného prúdu
Pomalý čas svietenia
3-3,5 sekundy (0-100% čas jasu)
Rozhranie stmievania
0-10V 1-10V 10vpwm 100k potenciometer signál rozhrania prúd < 2mA
Režim vypnutia
Aktuálna AcCuracy
土5 %
Rozhranie stmievania
Rozsah vstupného napätia
200-250 Vac
Nábehový prúd (typ.)
studený štart21A/20us@230Vac
Zvodový prúd
<0,25MA/230Vac
Pracovná teplota
PF>0,98/230 V aclat pri plnom zaťažení)
Skladovacia teplota, vlhkosť
-40 až 80 °C, 10 až 95 % relatívnej vlhkosti
Vibrácie
10~500Hz, 2G 12 min./1 cyklus, perióda 72 min. každý pozdĺž osí X, Y, Z.
Temp.Coefficient
±0,03 %/°C(0-50)°C
Všeobecný popis:
Poznámka:
1. Pred prístupom k signálu stmievania skontrolujte, či je riadiaci signál 0-10V alebo 1-10V, a nastavenia signálu a prúdu je možné meniť pomocou PC a softvéru AIDimming. Napájanie na zmenu parametrov musí byť pripojené k napájaciemu zdroju 220V, ktorý je možné meniť v dávkach.
2. Merané parametre sa vykonávajú pri vstupnom 230V AC prostredí 25 stupňov